Ahojte, moc Vás prosím o vyplnění dotazníku ZDE. Předem děkuji ;)


Květen 2014

English jokes 2

12. května 2014 v 18:53
Ahojky :) Tak tu knížku už budu muset vážně vrátit :D Takže vydávám druhý díl anglických vtipů, upozorňuju, že je nepřekládám, ale pokud nebudete nějakému rozumět, můžete mi říct a já vám třeba jeden přeložím :) No, vypisuju z té knížky vážně ty nejlepší, tak snad se pobavíte :)Posh lady: (to servant) James, take off my coat.
James: Yes, milady.
Posh lady: James, take off my shoes.
James: Yes, milady.
Posh lady: James, take off my dress.
James: Yes, milady.
Posh lady: James, take off my bra.
James: Yes, milady.
Posh lady: James, take off my underwear.
James: Yes, milady.
Posh lady: And James...
James: Yes, milady?
Posh lady: Don't wear my clothes again!


"Waiter, waiter, what's this fly doing on my ice cream?" "Learning to ski, sir?"


A policeman tried to talk to a little boy on the telephone but the little boy was to upset to tellthe policeman anything more than his adress. Fearing the worst, the policeman sent two police cars to the boy's house. The policemen met the little boy at the front door. "What's wrong? What's wrong?" they asked. "It's my little sister," said the little boy, leading the policemen into the living room where a little girl was sitting in a chair. "She cheated at scrabble!"


Because 90% of accidents occur at home, we advise you to move house.


Pálení čarodějnic trochu opožděně :D

3. května 2014 v 9:39 | Nikča |  Jak jde život
Čauky :) Tak vás zase po nějaké době zdravím a něco pro vás mám :D svou fotku :D jsem tam i s kamarádkou (já jsem ta vpravo, ta vyšší :D) , je to z večera, kdy se pálily čarodějnice. Byla to docela sranda, jen sme tam byly jediný zmalovaný :D dřív se malovalo víc lidí. Tak se prosím nelekněte a radši ani nepiště, že vypadáme hrozně, protože sme to tvořily hodinu a půl :D Taky mi napište, jestli ste byli na pálení a jestli slavíte první máj :)


Tak zatím ahoj :) už se prcuje na dalším článku :D