Ahojte, moc Vás prosím o vyplnění dotazníku ZDE. Předem děkuji ;)


Leden 2012

Evil Girl soutěž

25. ledna 2012 v 16:21
Už jsem si konečně vymyslela přezdívku kromě "Slimča". "Evil Girl".
Žiju ve fantasy světě.

No a tady je soutěž:
Vymyslete si tu nej přezdívku a pak mi to pošlete na e-mail : nikijednaki@email.cz

Lyžák

25. ledna 2012 v 16:13 Jak jde život
Čau lidi, 28. 1. jedu na lyžák a pak sem nebudu tejden nic psát. Bude se mi po vás stejskat,
i když vím, že vás na můj blog zatím moc nechodí.
Na rozloučenou pár obrázků z hor:Blbosti

24. ledna 2012 v 18:10 vtipy
Ahojky,
přemýšlela jsem, co bych vám sem napsala. No a pak mě napadlo, že by vás možná zajímaly různé perličky a blbosti, které před pár lety řekla moje mladší sestřička.
Už sem si na to musela založit blok, protože je toho opravdu hodně XDDDDDDDDDDD

-Kočička je z chlupů
-Moucha je hlodavec
-Zase mi teče zub
-Hliník se odstěhoval do Humpulce
-Chroustův dům (Faustův dům)
-napsala: Blila u nás babička s dědou a teta se strejdou (Byla u nás...)
-Pískovej děda (myslela dědu z Písku)
-Tykanik (Tytanik)
-Církev = zlá paní
-Pivovar = město na P

A další zase někdy jindy..... Smějící se

Ftípky :-)

23. ledna 2012 v 18:44 vtipy
Pár vtipů nikdy nemůže uškodit Smějící se

Blondýna jde ke schránce. Podívá se do ní, zavře ji a jde zpátky do domu. Za chvíli k ní jde zase, podívá se do ní, zavře ji a jde zpátky. Opakuje to asi pětkrát. Sousedovi to už nedá, a tak se jí zeptá: "To asi čekáte nějaký dopis od dalekého přítele, že?"
Blondýna řekne: "Ále, chodím se tam koukat, protože na počítači mám napsáno, že v poště mám novou zprávu."
Jede automobilista, když tu ho předběhne kuře. Automobilista přidá, ale nedokáže jej dohonit, pouze vidí, jak zaběhlo do statku. Dojede tam a ptá se statkáře, zda je to pravda, že má tak rychlé kuře. "Ano, mám, je speciálně vyšlechtěné, aby mělo velká stehýnka" - "A neprojevuje se to na chuti?" - "Nevím, ještě jsme žádné nechytili!"

Když byl Chuck Norris ještě bakterie porazil Domestos.

Lidé vytvořili auta, aby mohli utéct od Chucka Norrise. Aby se ho tak lehce nezbavili, Chuck Norris vymyslel automobilovou nehodu.

Pepíček: "Tatínku, dnes jsem ušetřil 10 korun!"
"Jo, a jak?"
"Běžel jsem celou cestu do školy za autobusem."
"Tak zítra běž za taxíkem, ušetříš dvě stě!"Manga

22. ledna 2012 v 12:35
Co je to manga?
Manga (japonsky 漫画) je japonské označení pro komiks, nakreslený stylem, který se vyvíjel v Japonsku podruhé světové válce.
Manga je v Japonsku velmi oblíbená a čtou ji nejenom děti, ale i dospělí a údajně pokrývá 40 % všech tištěných publikací v Japonsku. Manga se v Japonsku vydává nejdříve v časopisech (po jednotlivých kapitolách), ve kterých se nachází více sérií od různých autorů (autor mangy se nazývá mangaka). Pokud je série úspěšná, je celý příběh vydán samostatně, jako sešit s několika kapitolami. Tomuto sešitu se pak říká tankóbon.Příběhy vyskytující se v manze jsou také častým námětem animovaných seriálů a filmů známých jako anime. Na motivy úspěšných mang také občas vznikají konzolové či počítačové hry, knihy či hrané filmy/seriály.
Styl kresby, který je pro mangu typický, zahrnuje velké oči, rafinované tvary účesů, malý a špičatý nos, různé velikosti a tvary bublin a časté používání citoslovcí, především pakonomapotoí. Manga je, na rozdíl od amerických komiksů, tištěna jedinou barvou (s občasnou výjimkou prvních stran knihy) a také se vyznačuje opačným směrem čtení, tedy zprava doleva.

Onomatopoeia (zvukomalebná slova) jsou slova, foneticky napodobující různé přirozené zvuky, např. "brrr", "klap", "bác".

Anime

22. ledna 2012 v 12:24
Líbí se vám anime?
Co je to anime?
Anime (japonsky アニメ) je označení animovaných filmů a seriálů, které jsou kresleny japonským stylem manga. Anime pochází z Japonska, kde je také zdaleka nejrozšířenější, a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí.

Fantasy anketa

22. ledna 2012 v 12:02 Fantasy
Který obrázek se vám líbí nejvíc?

Fantasy

22. ledna 2012 v 11:45 Fantasy
Ahojky!

Také máte tak hrozně rádi fantasy obrázky, filmy nebo knihy?
Co je to fantasy?
Fantasy je umělecký žánr, používaný především vliteratuře a filmu, ale i ve výtvarném umění, založený především na užití magie či jiných nadpřirozených prvků (bájné bytosti, bohové (obzvláště z antických dob),mimozemských technologií nebo nadměrně inteligentně vyvinuté, extrémně silné bytosti, často s chováním netypické pro lidi).

Fantasy knihy:
Kniha Stmívání
-fantasy román
-Isabella Swanová se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo - až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Ale nikdo není v bezpečí, zvláště Isabella, člověk, který je Edwardovi nejdražší. Milenci však balancují na ostří nože - mezi touhou a hrozným nebezpečím. Stmívání je první díl celosvětově úspěšné romaticko-hororové ságy, která se v letošním roce dočká také filmového zpracování. Kromě prvního dílu vyšel také druhý díl (Nový Měsíc) a třetí díl (Zatmění). Letos před Vánoci by měl vyjít čtvrtý díl nazvaný Rozbřesk.
Fantasy obrázky: